Dietrich

srpna 04, 2017

Tento článek vznikl při uvažování nad tím, zda chci sdílet své fotografie i více, než na instagramu a tak mě napadlo, že bych je mohla házet i sem. Do samostatné rubriky, díky čemuž bych pak mohla vidět, jak moc se zlepšuju. Taky mám ráda, když je k fotkám nějaké kratší povídání - mají svůj příběh. Dnes se budu věnovat Dietrichovi.

Dietrich je kocour, jehož fotky jsem pořídila 26. 7. 2017, čili hned, jakmile jsem se dostala ke své nejlepší kamarádce. Je pro mě známý především z hovorů na skypu, protože kamarádce pořád leze do bytu, ale musím říct, že mě uchvátil. I přes tu jeho drzost (kdo zná kočky, ví). Chtěla jsem si ho vyfotit v jejím náručí, protože mě hodně zaujaly jeho oči a takhle jsem k nim měla skvělý přístup. Než jsem si však doběhla pro foťák a vylezla s ním oknem, utekl mi. Je velmi nedůvěřivý. Trochu mě to zklamalo, ale naštěstí mi udělal radost a zastavil se na takovém menším mezipatře, které je součástí schodů pro kočky do druhého patra. Moc mi teda nepózoval, ale myslím, že některé kousky se mi povedlo zachytit pěkně, takže moc děkuju Dietrichu. Po vyfocení několika fotografií jsem se s ním vícekrát nesetkala. Asi to byl jeho záměr.

Mimochodem - chtěla bych si své fotky obhájit. Jsou focené normálně kvalitním foťákem, ale já miluju retro, takže se to vždy snažím nějak napodobit.


A jako bonus mám zde ještě jednu fotku, která také vznikla při focení tohoto zrzavého kocoura, a to je pes Čau Čau. Ten je součástí rodiny kamarádčiných sousedů a musím se přiznat, že tuto fotku miluju. Možná není vyfocená tak kvalitně, ale celkový dojem těch květin se mi prostě líbí. Proto jsem ji taky vyfotila.


Líbí se vám tyto fotky? Máte raději kočky, nebo psy?

You Might Also Like

9 komentářů

 1. Ahoj, fotky jsou dobré :). Mně osobně tvá úprava vůbec nevadí ;).

  Mám fotoblog, kdyby ses chtěla mrknout, tak tady: http://thekatiediaries.org ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju a určitě mrknu, ano opožděně, ale ano :D

   Vymazat
 2. Mě se hlavně vždy líbí takové ty momentky, zvláště ta, kde se olizuje. Dietrich je pako, ale model je to velmi dobrý. :D
  Klobouk dolů jak jemu, tak hlavně tobě. ;) Moc se zlepšuješ a je radost to pozorovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Třetí fotka je naprosto dokonalá! :) A ten nádech retra se mi k tomuto stylu fotek dost hodí.

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc! :3 Mě se to líbí celkově, celý instagram mám v tomhle stylu.

   Vymazat
 4. Fotky sú super a Dietrich tiež, ja to mám nejak tak narovnako s láskou ku psom aj mačkám :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat