Můj postoj | Věci, které miluju.

října 08, 2017

Nedávno jsem se zamýšlela nad věcmi, které opravdu nemám ráda, nebo s nimi mám alespoň problém. Upřímně, nebylo jich úplně moc, ale i tak ty postoje byly dost negativní a já pro negativitu stvořená nejsem. Proto jsem se naopak zamyslela nad věcmi, které opravdu miluju, a pro lepší pocit jsem se rozhodla napsat je. A upřímně? Bylo fajn uvědomit si, co mám na svém životě ráda a neměnila bych to.

Tvořivou činnost.
Pro mě, jako pro kreativního člověka je tohle běžná náplň dne. Vidím v ní svůj smysl, baví mě to a mnohdy i uklidňuje. Skvěle se u toho odreaguju. Ať už je to kreslení, psaní, focení, úprava těch fotek, kvalita nebo hudba. Ano, musím říct, že se věnuju opravdu hodně věcem a občas je to opravdu velice těžké. Proto nestíhám a obvykle neudělám to, co chci, ale dokážu s tím žít. Musím se přiznat, že se tomu aktivně věnuju i přes školu, protože nejsem nějak speciálně studijní typ.

Déšť a bouřku.
Kdo by nemiloval déšť a bouřku? Já to miluju. Hezky otevřené okno, přítmí, puštěná světýlka a kreslení. Ano, takhle vypadá můj ideální den.

Svůj pokoj.
Jsem člověk, který se z principu moc nezdržuje ve společnosti, kterou by si sám nevybral. A té, kterou si vyberu, je opravdu málo a vidí se jednou za čas. Svůj pokoj vidím jako své posvátné místo, ze kterého bych upřímně nejraději nikdy nevylezla. Mám tu všechno, co miluju a potřebuju k životu.

Dlouhé noci. 
Tma v pět hodin, čokoláda či kakao a puštěný seriál. Kdo by tohle neznal? Miluju to na zimě úplně nejvíce ze všeho a proto si tohle období zvlášť užívám. Navíc jsem noční tvor a tohle je pro mě vyložený ráj. Taky to je jeden z důvodů, proč opravdu nemusím léto.


Moje světy a příběhy.
Moje světy a příběhy, co tím myslím? Pokud jste taky takový fan a snílek, který si tvoří vlastní příběhy, určitě mi právě teď ve všem rozumíte. Ostatní bohužel neporozumí nikdy. Každopádně mě do reality nikdo nedostane! 

Knížky, seriály a filmy.
To trochu souvisí s jinými světy, akorát tentokrát nejsou moje.

Nejlepší kamarádku.
Dá se tady napsat něco v krátkém ostavci? Musím se o to pokusit. Ona totiž pro mě znamená vše, a to zdůrazňuju všude. Ovšem nemohu říct, že by byla nad mou nebo pod mou rodinou, protože jsem si z ní udělala svou rodinu a moje rodina bude souhlasit, že k nám prostě patří. Každopádně je to pro mě opravdu člověk číslo jedna a kdyby mi zavolala, že má nějaký problém, je mi jedno jak, ale prostě bych za ní jela.


Zvířata.
Tohle jsem tu půvoně dávat nechtěla, ale přece jen to patří k věcem, které naprosto miluju. I když, zde je to samozřejmostí. Mezi moje oblíbence v této kategorii patří samozřejmě psi, kočky, medvědi, lišky, tučňáci, sovy a lachtani. Ne, není toho moc, to se vám jen zdá.


Tohle jsou tedy ony. Myslím si, že se s některými lidmi v hodně věcech shodnu, ale pokud Vám v tomhle seznamu něco chybí, nebo ho máte úplně jiný, budu ráda, když mi to samozřejmě napíšete do komentářů. Vím, že je to takový bezúčelovější článek, ale mě opravdu pomohlo si to napsat, tak proč se o to nepodělit? Kromě toho plánuju větší a zajímavější články, ale necítím se na to, vydávat je už teď.


You Might Also Like

7 komentářů

 1. Déšť a bouřka - to je to nejlepší co může být! :) stejně tak dlouhé noci a moje světy. Jsem velký snílek a často si představuji různé situace, které se nikdy nestanou, ale je to fajn občas utéct od reality :)

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já zvládnu žít tak nějak obojím, díky bohu :D

   Vymazat
 2. prekrásny článok! tvoj blog sa mi zapáčil na prvý pohľad, vidno, že si človek poriadnej hĺbky a to milujem ;) ja mám dážď rada, pokiaľ v takom počasí nemusím ísť von - vtedy je to fakt otrava, hlavne pre okuliarnatých ľudí :) tiež milujem svoju izbu najviac na svete, je to moja obľúbené miesto, útočisko a nikdy mi nelezie na nervy, takže by som tam pokojne ostala do konca života... :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé, děkuju moc :3 Jo, taky v dešti moc nechodím ven, ale ta atmosféra je top :3

   Vymazat
 3. Nádherný článek.
  Taky máš svoje světy a příběhy? Gosh.. a já si celý ty roky myslela, že jsem fakt retardovaná. Děkuju Internete, že se kvůli tobě občas cítím míň shitty.

  Btw, trapná otázka, ale kde upravuješ fotky? .. Teda spíš se zeptám takhle, upravuješ fotky někde jinde neš na vsco?


  Prolhaná Mrcha

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuu moc :3 A ano, of course. Nejsi, nikdo takový není retardovaný! :3
   Upravuji jen ve VSCO. Ale chci si pořídit Adobe Lightroom :3

   Vymazat
 4. Jako bych to psala já! Mám to stejně, někdy se ve svých světech tak zapomenu, že tím strávím spoustu času a nic pořádného neudělám. Déšť a bouřku miluju v noci, to mám vždycky radost, krásně se mi u toho usíná.

  Sim in the Bubblegum
  Píšu, tedy jsem

  OdpovědětVymazat